NASZE DZIEWCZĘTA NAJLEPSZE W POWIECIE PIOTRKOWSKIM W SZTAFECIE BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w dniu 12.10.2022r. w Wolborzu brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatu Piotrkowskiego rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci (rocz. 2010 i mł.) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2008 – 2009) organizowanych w ramach kalendarza imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego.
Naszą szkołę reprezentowali:
Igrzyska Dzieci dziewczęta: Patrycja Ptak, Nikola Leśniak, Nadia Polinceusz, Oliwia Surowy, Liliana Radomiak, Milena Pyzia, Weronika Różycka i Natalia Zatorska.
Igrzyska Dzieci chłopcy: Mateusz Kielanowski, Cyprian Bogusławski, Jakub Błaszczyk, Marcel Leśniczuk, Artur Bąkowski i Kacper Stachacz.
Igrzyska Młodzieży dziewczęta: Nela Nowak, Nela Budkowska, Aleksandra Bojarczuk, Daria Stępień, Nikola Stępińska, Karolina Majchrowska, Lena Czerwińska i Nadia Papiernik.
Igrzyska Młodzieży chłopcy: Wiktor Stobiecki, Oliwier Chmielewski, Adam Stępień, Dariusz Antosik, Michał Albin, Mateusz Malarz, Filip Radomiak, Dawid Olczyk i Paweł Sąciński.
Bardzo dobre I miejsce zajęły w swojej kategorii Igrzyska Młodzieży dziewczęta: Nela Nowak, Nela Budkowska, Aleksandra Bojarczuk, Daria Stępień, Nikola Stępińska, Karolina Majchrowska, Lena Czerwińska i Nadia Papiernik. Tym samym awansowały do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 17.10.2022r. w Tomaszowie Mazowieckim.
Opiekunami podczas zawodów byli Łukasz Nojek i Paweł Pełka.
Gratulujemy sukcesu.