NASZE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 4 MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA W SZTAFECIE BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w dniu 17.10.2022 r. w Tomaszowie Mazowieckim brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatu Piotrkowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2008 – 2009) organizowanych w ramach kalendarza imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego.
Po zwycięstwie w powiecie piotrkowskim przyszła rywalizacja na szczeblu wojewódzkim. W półfinale województwa rywalizowało sześć szkół. Najlepsze okazały się gospodynie ze SP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, zaś nasza sztafeta zajęła 4 miejsce wyprzedzając szkoły z Rozprzy i Koluszek.
Naszą szkołę reprezentowały: Nela Nowak, Nela Budkowska, Aleksandra Bojarczuk, Daria Stępień, Nikola Stępińska, Karolina Majchrowska i Amelia Jasek.
Opiekunem podczas zawodów był Łukasz Nojek.

Gratulujemy sukcesu.