,,NIE BÓJMY SIĘ JESIENI, WSZAK ONA ZŁOTA JEST…”


W dniu 16 listopada 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie włączyli się w uroczystości zorganizowane z okazji Dnia Seniora przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sulejowie. Dzieci przygotowały część artystyczną dedykowaną Seniorom. O oprawę muzyczną przedstawienia zadbał zespół ,,Róbmy Swoje” pod batutą p. Anety Bartłomiejczyk, a dodatkową atrakcją spotkania były przepiękne pokazy taneczne w wykonaniu Barbary i Mariana Królików. Na uroczystości, w nowej multimedialnej auli MDK w Sulejowie, licznie zgromadzili się emeryci, którzy z radością i wzruszeniem oglądali występ swoich wnucząt- młodych adeptów sztuki aktorskiej oraz rodzice uczniów i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.

Zebranych powitał burmistrz Sulejowa p. Wojciech Ostrowski, który złożył życzenia Seniorom oraz wyraził nadzieję, że nowo otwarta aula stanie się centrum życia kulturalnego i będzie służyć potrzebom lokalnej społeczności otwierając swoje drzwi wszystkim mieszkańcom, i łącząc pokolenia. W trakcie spotkania można było podziwiać obrazy namalowane przez lokalnego artystę p. Marka Mastalerza. Mamy nadzieję, że część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i pozwoliła miło spędzić czas. Seniorom, z okazji ich Święta, przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pogody ducha oraz tego, by jesień ich życia zawsze była złota.