23 czerwca uczniowie klas 8 spędzili swoje ostatnie dni roku szkolnego na spływie kajakowym rzeki Pilica, podziwiając przepiękny krajobraz nadrzeczny. W czasie postoju korzystali z kąpieli oraz wspólnych zabaw w wodzie pod czujnym okiem Pana Igora – ratownika wodnego. Po przypłynięciu do miejsca zakończenia spływu dzieci odpoczęły przy wspólnym pieczeniu kiełbasek. Frajda była bardzo duża i przyjemna, nawet pogoda nam sprzyjała i niezapomniane chwile.


