W dniu 05.12.2019r., uczniowie z klas 6a, 8c i 8b wybrali się na wycieczkę do Tomaszowa Mazowieckiego na kręgle. Czytaj dalej
Archiwum kategorii: Wycieczki
ZAWODY SZACHOWE GORZKOWICE 2019
Dnia 29.11.2018r.w SP w Gorzkowicach odbyły się zawody szachowe na szczeblu rejonowym szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach wiekowych. W obu zajęliśmy 5 miejsce. Czytaj dalej
DBAM O ŚRODOWISKO
Udział uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie
w uroczystej Gali podsumowującej I Wojewódzki Konkurs Ekologiczny
„DBAM O ŚRODOWISKO”.
W dniu 28 listopada 2019 r. uczniowie biorący udział w konkursie wraz z opiekunem Niną Cichoń uczestniczyli w uroczystej Gali podsumowującej I Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „DBAM O ŚRODOWISKO”. Podczas Gali odbyło się podsumowanie konkursu połączone z rozdaniem nagród (zostało zgłoszonych ponad 1000 prac uczniów szkół podstawowych z regionu). Następnie odbył się pokaz filmów edukacyjnych nawiązujących do Konkursu. Czytaj dalej
UROCZYSTE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ OSSW
W piątek 15 listopada 2019 roku w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach – Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie odbyło się uroczyste otwarcie Hali Sportowej. Przy okazji uroczystości otwarcia hali Czytaj dalej
” SOBOTA NA SPORTOWO”
W dniu 16.11.2019r., dzięki uprzejmości Pana Marka Hertla Prezesa ŁZPS, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki i zawodnicy UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej z Gminy Sulejów dopingowali w bełchatowskiej hali „Energia” mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej: SKRA Bełchatów – MKS Będzin. Czytaj dalej
SPRZĄTANIE GROBÓW
We wtorek 29 X 2019 r. tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. JANA PAWŁA II w Sulejowie pod opieką p. Izabeli Andrzejczyk Wąsik i p. Iwony Rybak Iwony udali się na cmentarz parafialny w Sulejowie. Czytaj dalej
JESIENNA WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE 17 PAŹDZIERNIKA 2019 R.
Wykorzystując prawdziwe polskie babie lato uczniowie klasy IVb, Va, VIb i VId wyruszyli na integracyjną wycieczkę na Kielecczyznę. Pierwszym zwiedzanym obiektem były ruiny zamku w Chęcinach. Piękna pogoda pozwoliła nie tylko na spacer po tym ciekawym historycznie miejscu, ale i na podziwianie widoków w promieniu 60 kilometrów. Pani przewodnik zaprosiła zwiedzających na pokaz średniowiecznego tańca. Nie lada atrakcją okazało się zwiedzanie skarbca i strzelanie z łuku. Nie zabrakło też czasu na zakup pamiątek. Czytaj dalej
SPOTKANIE Z POKAHONTAS
W dniu 23.10.2019 r. uczniowie kl. III B i I B pod opieką wychowawców obejrzeli przedstawienie pt.,,Pokahontas” przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Czytaj dalej
WARSZTATY LEPIENIA Z GIPSU
W dniu 22 października w naszej szkole odbyły się warsztaty gipsowe dla klas I-III. Podczas zajęć dzieci były podzielone na 2 grupy. Pierwsza malowała gotowy odlew, a druga tworzyła własnoręcznie swoje ozdoby. Czytaj dalej
PRZYGODA ZE SZTUKĄ – WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Uczniowie klasy VI b aktynie brali udział w warsztatach artystyczny
ch „ PPRZYGODA ZE SZTYKĄ” zorganizowanych przez Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej „ EURO – CENTRUM”. Czytaj dalej