Serdecznie zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji zorganizowanej przez uczniów naszej szkoły – Piotra Kowalskiego, Natalię Paszewską i Kacpra Piechurę…..patrz zdjęcia
Akcja dotyczy pomocy bezdomnym zwierzętom, które przebywają w schronisku. Liczymy na Państwa dobre serca. Wszelkie informacje znajdą Państwo na plakacie.

