W związku z epidemią koronawirusa uczniowie obję
ci dożywianiem refundowanym przez MOPS Sulejów,
będą otrzymywać posiłki przez catering. Rozpoczęcie dożywiania od poniedziałku 06.04.2020.
W związku z epidemią koronawirusa uczniowie obję
ci dożywianiem refundowanym przez MOPS Sulejów,
będą otrzymywać posiłki przez catering. Rozpoczęcie dożywiania od poniedziałku 06.04.2020.