OD 2 LISTOPADA PRZECHODZIMY NA NAUCZANIE HYBRYDOWE.
KLASY 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7C – NAUCZANIE ZDALNE.
POZOSTAŁE KLASY STACJONARNIE.
PRZYPOMINAM O NOSZENIU MASECZEK.
OD 2 LISTOPADA WRACAMY DO POMIARU TEMPERATURY. PROSZĘ KONTROLOWAĆ STAN ZDROWIA DZIECI I NIE POSYŁAĆ DO SZKOŁY CHORYCH.
