WYGRANA NASZEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2010 I MŁODSZE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Duży sukces osiągnęła drużyna piłkarska dziewcząt rocz. 2010 i mł. naszej Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie na zawodach półfinału województwa łódzkiego. Zawody rozegrano na obiekcie „ Ceramiki ‘’ Opoczno w dniu 29.05.2023r. z udziałem czterech drużyn. Oprócz naszej szkoły rywalizowały szkoły z Koluszek, Brzezin i Sławna.
Skład naszego zespołu: Patrycja Ptak, Milena Pyzia, Nikola Leśniak, Oliwia Konieczko, Nadia Sobczyk, Daria Dzitkowska, Kornelia Kafar, Magdalena Ozga, Weronika Różycka, Lena Turoboś, Maja Morawska, Lena Świstak, Lena Ostrowska, Maria Drzewosz.
Najlepszą bramkarką zawodów została wybrana nasza zawodniczka Patrycja Ptak.
Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 05.06.2023r. w Zgierzu.