
Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 4-8 na mikołajkowy konkurs. Szczegóły 6 grudnia o godz. 10 tej na drzwiach biblioteki. Czekamy na odpowiedzi 6 grudnia do godziny 15.30 :):):)
7 grudnia podsumowaliśmy w bibliotece mikołajkowy konkurs. Pytania konkursowe, zamieszczone na drzwiach biblioteki, dotyczyły zwyczajów świątecznych. Na odpowiedź uczniowie mieli jeden dzień. Pierwszych kilka osób, które dostarczyły poprawne odpowiedzi, otrzymały drobne nagrody (kredki, długopisy, linijki, tradycyjne czekoladowe mikołaje).
Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie klas:
Rozalka Witczak z kl. V a
Olaf Rychta i Kacper Podkowiński z kl. V a
Hanna Turoboś, Basia Fogiel, Julianna Orłowska, Natalia Świątek z kl. IV b
Gratulujemy i zapraszamy do biblioteki.



