SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY

W piątek 26 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów naszej szkoły . Przy współpracy Parlamentu Szkolnego , Rady Rodziców, wychowawców i nauczycieli, a przede wszystkim dzięki dyrekcji naszej szkoły pani Renaty Kumidaj, uczniowie bawili się pod okiem animatora, który zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy. Dzięki naszym wspaniałym rodzicom, którzy przygotowali pyszne ciasta, babeczki i inne przekąski nasi uczniowie mogli smakować w rozmaitych specjałach. Połączone siły finansowe Rady Rodziców i Parlamentu Szkolnego, dały możliwość zakupu maszyny do popcornu, która sprawiła wiele radości naszym dzieciom i będzie już teraz gościć na różnych imprezach organizowanych w naszej szkole. Podczas balu uczniowie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia z FotoBudki, które będą pamiątka na lata.