BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

18 maja w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w czasie wakacji. Prelekcję przeprowadzili Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom zagrożeń jakie mogą występować w ruchu drogowym podczas poruszania się rowerem czy innym środkiem transportu. Dzieci bardzo uważnie wysłuchały rad ze strony Policjantów oraz chętnie zadawały pytania jak należy postępować żeby uniknąć wypadku.