Kocham Cię Mamo! Pod takim hasłem 26.05.23r. odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy.
Klasa I a z p. K. Molińską i klasa II a z p. B. Kieruzel przygotowały wiesze i piosenki dla swoich mam. Taniec w wykonaniu dziewczynek i chłopców uświetnił przedstawienie, a słodkim lizakiem dla mamy dzieci podziękowały za miłość i opiekę. Piękne dekoracje pomogła przygotować p. B. Grzelczak.









































