Dzień 6 grudnia był okazją do sprawdzenia formy na koniec roku.

W Mikołajkowym Turnieju gry pojedynczej rywalizowało sześciu uczniów z klasy VII b.
Wyrównana rywalizacja przebiegała w wesołym, przyjaznym klimacie, a wyniki są następujące:
I miejsce ex aequo – Wiktor Warych i Piotr Ryszka
II miejsce – Brajan Korpas
III miejsce – Tomek Chodzicki
IV miejsce – Artur Bąkowski
V miejsce – Krystian Kluza
Każdy uczestnik otrzymał mikołajkowy upominek.
Głównym celem spotkania było upowszechnianie aktywności fizycznej i popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci.
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!







