MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dzień 6 grudnia był okazją do sprawdzenia formy na koniec roku.

W Mikołajkowym Turnieju gry pojedynczej rywalizowało sześciu uczniów z klasy VII b.

Wyrównana rywalizacja przebiegała w wesołym,  przyjaznym klimacie, a wyniki są następujące:

I miejsce ex aequo – Wiktor Warych i Piotr Ryszka

II miejsce –  Brajan Korpas

III miejsce – Tomek Chodzicki

IV miejsce – Artur Bąkowski

V  miejsce – Krystian Kluza

Każdy uczestnik otrzymał mikołajkowy upominek.

Głównym celem spotkania było upowszechnianie aktywności fizycznej i popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci.

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!