BARDZO UDANY WYSTĘP DZIEWCZĄT SP1 SULEJÓW W ZAWODACH PIŁKI RĘCZNEJ.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II zakończyły swój udział w zawodach piłki ręcznej, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego (rocz. 2011 i mł.) na bardzo dobrym IV miejscu półfinału województwa łódzkiego.
Po wygranej z SP Łęczno na etapie gminy, nasza drużyna awansowała do finału powiatowego, gdzie zajęła I miejsce. Zawody powiatu piotrkowskiego odbyły się w Gomulinie, a nasza szkoła okazała się lepsza od SP Bujny, SP Wola Kamocka, SP Wolbórz, SP Straszów oraz SP Szynczyce.
W półfinale województwa łódzkiego nasza ekipa zremisowała dwa mecze, tj.  z SP Koluszki i SP Poświętne i przegrała z SP Budziszewice.
Skład naszego zespołu: Oliwia Konieczko, Maria Dębiec, Adrianna Kluza, Maja Morawska, Lena Ostrowska, Lena Świstak, Julia Wychowałek, Daria Dzitkowska, Alicja Kruz, Weronika Różycka, Aleksandra Skoczypiec, Nadia Sobczyk, Lena Turoboś, Natalia Zatorska, Oliwia Surowy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.