W tym tygodniu klasy VII ćwiczyły na chemii tworzenie budowy atomu.
Uczniowie pracowali w grupach, tworząc swoje prace na czas. Zwycięska drużyna otrzymywała plusy z aktywności.
To już kolejna odsłona BITEW NA PLUSY, które skradły serca uczniom.
Anna Bełdowska

